| Manufacturer | MOEL |
|---|
MOEL MO-STICK 398W
PEST CONTROL HACCP system, high quality glue board, satin white steel. Adhesive paper produced with harmless substances, approved for HACCP in accordance with regulation (EC) nr. 1907/2006. Compact and elegant lines.
| Dimensions in mm | 450*150*150 |
| Weight | 3,0 kg |
| Power | 20 |
| Power of supply | 220-240 V/ 50 Hz |
| Insulating Class | II |
| Cable | For permanent installation |
| Plug | To be wired to the system |
| Master Box | 1 PC |
| Lamps features | UV-A Actinic |
| Lamp life | 2000H |
| Luminous Spectrum | 365 nm |
| Lamps Power | 1×20 W |
| Structure | Painted steel |
| Compatible with | 002413 |
Catalog | Technical Specification: Download Catalog





