| Manufacturer | MOEL |
|---|
MOEL GEKO 7103
Mini Geko, with only 4 W, protects your home environment, both in the garden and in the rooms of your house. Mini Geko is a discreet ally of your peace of mind. Equipped with a hook to be hung.
| Weight | 0,6 kg |
| Power | 8 |
| Power of supply | 230 V / 50 Hz |
| Insulating Class | II |
| Cable | H05RN-F |
| Plug | Italy bipolar |
| Master Box | 6 PCS |
| Metel Code | MOE7103 |
| Lamps features | UV-A Actinic |
| Lamp life | 2000H |
| Luminous Spectrum | 365 nm |
| Lamps Power | 1×4 W |
| Structure | ABS |
| EAN Code | 8010114710308 |
Catalog | Technical Specification: Download Catalog





